דחסן אשפה

דחסנית אשפה הוא פתרון אקולוגי, תבאורתי, שמטרתו היא לצמצם את נפח האשפה התעשייתית, שימוש דחסנית איכותי, מביא לחיסכון בעלויות השינוע, אנרגיה, אחסון וכן בתדירות הפינוי. מוסדות ציבוריים, מפעלים, מחסנים, ענפי התעשייה המובילים וכל עסק, אשר מתמודד עם כמויות אשפה בנפח גבוה נזקק לדחסן איכותי, אשר ייתן מענה לצרכיו. כיום קיימים מספר דחסנים, בנפחים שונים, שמאפשרים התאמה מרבית לכל צורך. אלו סוגי דחסנים קיימים בשוק? וכיצד לבחור את הדחסן לעסק שלך?

סוגי הדחסנים הקיימים בשוק:

דחסנית נתיקה / נייחתמורכבת מיחידת דחס קבועה / נייחת , אליה מתחברת מכולה שלתוכה נדחסת האשפה. מגיעה בנפחים של 4 קוב' עד 34 קוב'. מגיעה עם מנוע בטווח של 5.5 כ"ס או 7.5 כ"ס, בתוספת בקר אלקטרוני לזיהוי תקלות, ברז ניקוז, משפך מוגבה, עין אלקטרונית, מנתב יציקה ומנתב פילפסים.

דחסנית אינטגרליתמתאימה לאשפה ולקרטון, ומצמצמת את נפח האשפה ביחד של 1:6, מאופיינת בתא קליטה גדול ומשפך רחב, המאפשר לפנות אשפה במהירות וביעילות. קיימת אפשרות להזמין דחסנית עם פיקוח באמצעות מודם מרחוק. מגיעה עם מהפך עגלות צד 240/360 ליטר, מנוע של 5.5 כ"ס או 7.5 כ"ס, בקר אלקטרוני המאפשר זיהוי תקלות הידראוליות, מתאימה לעומס ונפח עבודה גבוה.

כיצד לבחור דחסן לעסק שלך?

על מנת לתת מענה לשאלה זאת, נדרש להבין את אופי פעילות העסק וסוג האשפה. במידה ומדובר על עסק, המאופיין בייצור רב של אשפה, ובעיקר אשפה נוזלית בנפח גבוה, מומלץ לבחור בדחסנית אינטגרלית, המאפשרת אחסון אשפה בתנאים אטומים, בעלת יציבות גבוהה, ויכולת עמידה בעומס ולחץ גבוה. הפרמטר השני, הינו התקציב, דחסן אשפה מחיר מושפע מהיצרן, הדגם ונפח המיכל המוזמן. חשוב לבחור דחסנים עם מנגנונים, המאפשרים פעולה רציפה, ובעלי טכנולוגיה לזיהוי תקלות.

"תעשיות רכב" חברת בת של קבוצת מכשירי תנועה, יצרנית של מוצרים לתעשייה הכבדה והקלה, תחומי ההנדסה והעיבוד השבבי, כבישה, ריתוך ומוצרי מתכת. כמו כן יצרנית של רכבים לצרכים אזרחיים וביטחוניים. להתרשמות מקטלוג המוצרים, קבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים צרו קשר, טלפון: 04-655-8111, פקס: 972-4-655-8103+ דואר אלקטרוני: info@ail.co.il

כתובת

תעשיות רכב ת.ר (2013) בע"מ.

ת.ד. 535 נצרת עילית 1710501, ישראל

טל:   972 4-6558111

פקס: 972.4.6558103

אי-מייל: info@ail.co.il