דחסני קרטון

מכירה והשכרה של דחסניות קרטון

חטיבת איכות הסביבה של חברת תעשיות רכב מתמחה בייצור וייבוא מבחר עשיר של ציוד לענף אצירת וסילוק אשפה תעשייתית ועירונית. הציוד כולל גם מגוון דחסני קרטון המיוצרים ומסופקים באיכות הגבוה ביותר. ברשותנו דחסני קרטון למכירה או השכרה אותם אנו מציעים כמוצרים חדשים או כדחסן קרטונים משומש וזאת עבור מחירים משתלמים במיוחד.

חשיבות דחיסת קרטונים

בתקופה בה אנו חיים קרטונים הם אחד מחומרי הגלם היותר נפוצים, ומשמשים בקשת רחבה של ענפים, מגזרים ותעשיות, כאשר אריזות הקרטונים מיועדות לאחסון, הובלה ושינוע של מגוון מוצרים וחבילות. ואולם, לרוב השימוש בהן הינו חד פעמי ובסיומו הן מושלכות לאשפה. למעשה, מוצרי קרטון ונייר מהווים כ- 25 אחוז ממשקל הפסולת בארץ וכ- 30 אחוז מנפחה. משמעות הדבר היא שפסולת קרטון גוזלת הרבה מאוד נפח בעת אחסונה בבית העסק, בפחים ובאתרי אשפה ומחזור, וככזאת היא מהווה מטרד תברואתי חמור. לכן קיימת חשיבות רבה לדחיסת הקרטונים באמצעות מכשור מתאים שחברתנו אמונה על ייצורו, שיווקו ומכירתו.

סוגי דחסני קרטון

חברתנו מייצרת ומספקת מגוון סוגים של דחסני קרטון, הכוללים:

  • דחסנית קרטון נתיקה ונייחת המאפשרת לאחסן ולדחוס פסולת קרטון. הדחסנית עצמה מורכבת משני חלקים עיקריים, האחד מחובר באופן קבוע לרצפה וחלקה השני של הדחסנית הינו המכולה המכונה גם קסטה בה נדחסים הקרטונים המושלכים. מוצרים אלו מוצעים על ידי חברתנו בנפחים שונים מ -10 קוב ועד ל- 34 קוב. מערכת הדחיסה של המתקנים דוחסת ומרכזת את הקרטונים בצורה אסטטית ,וכך הם תורמים לשיפור רמת התברואה והניקיון באזור שבו הם מותקנים.
  • דחסנית קרטונים אינטגראלית – מספקת אחסון אסטטי של פסולת קרטונים כשהם סגורים ואטומים לרטיבות ומים, וכך תורמת לשיפור רמת תברואה, היגיינה וניקיון במקום התקנתה. פעולת הדחיסה עצמה מפחיתה את נפח הפסולת באופן משמעותי ביחס של 1:3 וכך חוסכת באופן ניכר במאמצי פינוי והובלת הקרטונים המאוחסנת. בנוסף, למתקן זה מבנה מאוד חזק, עמיד ויציב המותאם לעמידה בעומסי עבודה גבוהים. כמו כן, יש לדחסנית תא קליטה בעל נפח גדול במיוחד המכיל גם משפך רחב שדרכו ניתן להחדיר למתקן כמויות גדולות של קרטון. זאת לצד מערכת פיקוד מתקדמת עם בקר אלקטרוני המזהה תקלות הידראוליות וחשמליות במערכת ומאפשר פיקוח מרחוק בעזרת מודם.
  • תוספות- אנו מספקים דחסני קרטון עם מגוון תוספות הכוללות משפך מוגבה,תשתית מנתב יציקה או מנתב פילפסים. כמו כן, יש אפשרות גם למערכת כפולה של וו הרמה וגלגלים נוספים.
לרכישת דחסני קרטונים

לרכישת דחסן קרטונים במחיר משתלם ובאיכות גבוהה, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת תעשיות רכב בטלפון 04-6558111.

כתובת

תעשיות רכב ת.ר (2013) בע"מ.

ת.ד. 535 נצרת עילית 1710501, ישראל

טל:   972 4-6558111

פקס: 972.4.6558103

אי-מייל: info@ail.co.il