מיחזור קרטונים

אמצעים מתקדמים ויעילים למיחזור קרטונים

בחברת הבת של קבוצת מכשירי תנועה ומכוניות "תעשיות רכב" יש חטיבה מיוחדת לאיכות הסביבה, המספקת פתרונות איכותיים ומתקדמים לצרכי מיחזור קרטונים. הפתרונות כוללים ציוד מתקדם המתאים לצרכי שוק שונים, לרבות מכבשי ודחסני קרטון. אנו מציעים עבור ציוד מיחזור קרטונים מחיר משתלם במיוחד המסופק לצד מערך שירות אמין ויעיל.

חשיבות מיחזור קרטונים

יש לדעת כי קרטון ומוצרי נייר נוספים מהווים כשלושים אחוזים מנפח הפסולת בישראל וכרבע ממשקלה. כפועל יוצא מכך, מיחזור קרטון הינו מפעולות המיחזור היותר נחוצות ונפוצות בארץ ,ובימינו כמעט כול תעשייה, מפעל, רשת מסחרית ורשות מקומית המשתמשים באריזות קרטון באופן שוטף, גם מרכזים, מאחסנים ושולחים מוצרים אלו למיחזור. ההליך עצמו מורכב ממספר שלבים המתחילים באיסוף הקרטון במכלים מיוחדים שהינם ייעודיים למטרה זו. לעיתים קרובות עקב הנפח הרב שיש לקרטונים יש צורך בדחיסתם או כבישתם ובכך לייעל את פעולות האחסון ולהוזיל את עלויות שינועם. כמו כן, פעולות אלו של ריכוז, אחסון, דחיסה או כבישת קרטונים תורמות לניקיון הסביבה, והן מסופקות על ידי ציוד שחברתנו אמונה על ייצורו , שיווקו ומכירתו.

מוצרי חטיבת איכות הסביבה

חטיבת איכות הסביבה של חברת תעשיות רכב מציעה למגוון תעשיות ומגזרים במשק פתרונות כחול לבן מתקדמים ואיכותיים, המיועדים עבור צרכי מיחזור קרטון. המוצרים כוללים בין היתר:

  • מכבשי קרטונים – ציוד ייעודי למחזור של קרטונים הפועל על ידי כבישה ממוקדת של חומרי הגלם של הקרטון והפיכתם לחבילות דחוסות המכונות באלות. ציוד זה מסייע באופן משמעותי לצמצום נפחי הפסולת וכך תורם לשמירה על איכות וניקיון הסביבה, ומייעל וחוסך בעלויות פינוי פסולת קרטון מצטברת לצרכי מיחזור. הציוד מתאים למגזרים שונים במשק המשתמשים בקרטונים באופן שוטף, כדוגמת מפעלים, רשתות מזון, מרכזים מסחריים, בתי חולים ובתי מלון.
  • מדחסי קרטונים – ציוד זה מאפשר לאחסן ולדחוס פסולת קרטונים באופן מסודר, אסטטי ונקי, ומוצע בשני דגמים עיקריים הכוללים דחסנית נתיקה ודחסנית אינטרגאלית. הדחסנית הנתיקה הינה מתקן נייח המורכב משני חלקים, האחד מחובר לרצפה ואליו מחוברת מגלשה להחדרת הפסולת, והשני כולל מכולה בה הפסולת נדחסת. הדחסנית האינטגראלית מורכבת ממבנה חזק המתאים לעבודות מאומצות וכוללת תא קליטה גדול ומערכת פיקוד עם בקר אלקטרוני, המאפשר זיהוי תקלות הידראוליות וחשמליות וגם שליטה גם מרחוק.
לרכישת ציוד למחזור קרטונים

לרכישת ציוד למחזור קרטונים בהתאמה לצרכי שוק שונים, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם חברת תעשיות רכב בטלפון 04-6558111.

כתובת

תעשיות רכב ת.ר (2013) בע"מ.

ת.ד. 535 נצרת עילית 1710501, ישראל

טל:   972 4-6558111

פקס: 972.4.6558103

אי-מייל: info@ail.co.il